سنگ تراورتن

سنگ تراورتن یکی دیگر از انواع سنگ های ساختمانی می باشد که از جمله مشخصه های آن می توان به تنوع رنگ ، نوع و همچنین مقاومت و سازگاری در برابر شرایط آب و هوایی اشاره کرد که موجب شده در این سال ها از محبوبیت بالایی در میان طراحان ، معماران و خریداران ساختمان شود. از جمله رنگ های سنگ تراورتن می توان به کرم ، سفید ، سلور ، قرمز ، قهوه ای ، شکلاتی ، نسکافه ای و .... اشاره کرد که همگی این رگ هنیز خود از سورت های متعددی برخوردار می باشند.

سنگ تراورتن به صورت موجدار و بی موج مورد فرآوری قرار می گیرد . مدل موجدار به این صورت می باشد که موج های به صورت عمودی بر روی سطح سنگ نمایان بوده و بی موج نیز  همانطور که از نام آن مشخص می باشد سطح آن به صورت یکدست می باشد. از بی موج در بازه رنگ کرم و سفید در این سال های بیشتر جهت نمای رومی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت سنگ تراورتن

پارامترهای متعددی بر روی قیمت سنگ تراورتن تاثیر گذار می باشد که در این بین می توان به ابعاد ، ضخامت ، سورت بندی و همچنین رنگ آن اشاره کرد. در بخش زیر به معرفی انواع سنگ های تراورتن بر اساس نوع رنگ خواهیم پرداخت . شما می توانید جهت دریافت قیمت به روز با ما در تماس باشید. برای نمونه سنگ های تراورتن با زمینه رنگ سفید وروشن از بازه قیمتی بالایی نسبت به سایر سنگ های تراوتن برخوردار بوده و همچنین از نظر ابعاد نیز تراورتن در ایران به صورت استاندارد در ابعاد پلاک با عرض 40 سانتی مورد فرآوری قرار می گیرد . از نظر ضخامت نیز بیشتر با ضخامت 2 سانتی متر تولید می شود.در پایان باید اشاره کرد که خرید و فروش تراورتن به صورت گشترده در شهرهای تهران ، اصفهان و محلات به دلیل وجود واحد های تولید سنگ ساختمانی صورت می گیرد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.