سنگ تراورتن کرم

تراورتن کرم

یکی از رنگ های پرکاربرد در بین سنگ های تراورتن می توان به تراوتن کرم اشاره کرد که با توجه به دارا بودن رنگ ملایم و یک دست ، بیشترین کاربرد را برای استفاده در نمای بیرون و داخل ساختمان می باشد. تراورتن کرم به صورت موج دار و بی موج مورد تولید و فراوری قرار می گیرد و از سورت بی موج آن در نماهای رومی و کلاسیک بیشترین استفاده و کاربرد را دارد.

معادن متنوعی در بازه رنگ کرم برای تراورتن موجود می باشد که در این بین می توان به سنگ های تراورتن حاجی آباد ، آتشکوه ، دره بخاری ، طرق ، کمشچه و .... اشاره کرد که در بخش زیر سعی کردیم تا بازه متنوعی از سنگ های تراورتن کرم به همراه لیست قیمت را قرار دهیم . از نظر استفاده با سایر سنگ های تراورتن از تراورتن کرم می توان به رنگ های شکلاتی و کرم بژ استفاده کرد و همچنین بیشترین کاربرد این نوع تراورتن با آجرهای نسوز و اجر نما می باشد.

قیمت تراورتن کرم

پارامترهای متعددی بر روی قیمت تراورتن کرم تاثیر گذار می باشد که در این بین می توان به ابعاد ، ضخامت و سورت بندی آن اشاره کرد. این گروه سعی می کند تا با ارائه انواع تراورتن کرم با قیمت مناسب به ارائه خدمات خود در زمینه خرید و فروش انواع تراورتن کرم در شهرهای تهران ، اصفهان ، محلات ، شیراز و سایر شهرهای ایران بپردازد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.