سنگ اسلب

سنگ اسلب

سنگ اسلب یکی از نمونه سنگ های ساختمانی به شمار می آید که از ابعاد و سایز بزرگ تشکیل شده است . اصولا ابعاد سنگ اسلب از مقدار 100 تا 120 سانتی متر به بالا می باشد. کوپ ارسالی از معادن جهت فرآوری برای سنگ اسلب از ابعاد بزرگ تر و همچنین یکدستری نسبت به کوپ هایی که جهت ارسال برای تولید توسط قله بر می باشد.

این سنگ از نظر ساب و همچنین کیفیت فرآوری نسبت به سایر تولیدات و فرآوری سنگ های ساختمانی از کیفیت بالاتری برخوردرا می باشد. و ابعاد اسلب به عنوان یکی ابعادهای صادراتی در ایران به شمار می آید که تقریبا تمامی سنگ های ساختمانی را می توان در ابعاد اسلب نیز فرآوری کرد.

از جمله موارد کاربردی سنگ اسلب می توان به مواردی از قبیل استفاده جهت پوشش دیوارها و همچنین در کف ساختمان نیز استفاده می گردد. در این سال ها مشاهده می کنیم که استفاده از سنگ اسلب به نسبت در ایران افزایش یافته و عوامل متعددی بر این مورد تاثیر گذار می باشد که می توان به نگهداری آسان ، کیفیت بالا ، دوام و مقاومت بالا و نمایش بافت و ظاهر کلی سنگ با توجه به بزرگ بودن ابعاد مربوطه که تمامی این پارامترها به صوت مستقیم بر روی محبوبیت آن تاثیر گذار بوده است.

در این بخش سعی کرده ایم تا تمامی سنگ های اسلب موجود در ایران و همچنین آن قبیل از سنگ های اسلبی که به صورت وارداتی در ایران با برند اسلب خارجی به فروش می رسند را نیز در معرض دید کاربران وب سایت قرار دهیم. از جمله سنگ های اسلب مورد فرآوری در ایران می توان به انواع اسلب گرانیت ، تراورتن ، مرمر ، ترااونیکس ،چینی و کریستال اشاره کرد که هر کدام خصوصیا مرتبط به خود را دارا می باشند و در بخش های بعدی به صورت مفصل در مورد آن ها اطلاعات کاربردی را قرار خواهیم داد.

قیمت سنگ اسلب 

از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت سنگ اسلب می توان به پارامترهایی چون سایز ، ضخامت ، ابعاد ، رنگ ، کیفیت فرآوری ، سورت بندی و همچنین نوع سنگ مربوطه اشاره کرد . کیفیت فرآوری بر خلاف ابعاد تایل ، اختلاف چشمگیری بر روی قیمت تمام شده خواهد داشت و در بعضی از موارد می توان اختلافی از 100 تا 200 هزار تومان را در نظر گرفت. این گروه سعی می کند تا با ارائه اطلاعات تکمیلی خود به کلیه خریداران سنگ اسلب در شهرهای تهران ، اصفهان و سایر شهرهای ایران و همچنین جهت صادرات ، اطلاعات تکمیلی را در اختیار عموم قرار دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.