سنگ بوک مچ

سنگ بوک مچ

به قرار گرفتن سنگ های در کنار یکدیگر و ایجاد تقارن در نقش و نگاری که در دو سطح سنگ های مورد نظر قرار گرفته ، سنگ بوک مچ گفته می شود.  این اقدام موجب خواهد شد تا خطوط و رگه های سنگ به همراه نقش های موجود بر روی سطح آن ها در کنار یکدیگر واقع گردد. این اقدام کاملا به صورت سلیقه ای صورت گرفته و طراح با توجه به هنر خود اقدام به کنار هم قرار دادن این نوع از سنگ ها خواهد شد.

این قبیل از سنگ ها عمدتا دارای ظاهری شلوغ می باشند که با قرار گرفتن در کنار یکدیگر موجب خواهد شد تا یک تابلو طبیعی کاملا زیبا را پدیدار کند. در تمامی سنگ های ساختمانی می توان به ایجاد بوک مچ پرداخت که در این بین می توان به انواع سنگ مرمر ، تراورتن ، ترااونیکس ، چینی و همچنین مرمریت نیز اشاره کرد.

عمده ابعادی که می توان با استفاده از آن ها به ایجاد سنگ بوک مچ پرداخت می توان به سایزهای تایل ، پلاک و همچنین سنگ اسلب اشاره کرد. که در ادامه به معرفی تک تک آن ها بر اساس جنسیت و رنگ خواهیم پرداخت.

قیمت سنگ بوک مچ

عوامل متعددی بر قیمت سنگ بوک مچ تاثیر گذار می باشد که در این بین می توان به ابعاد ، ضخامت ، جنسیت و رنگ آن نیز اشاره کرد. برای نمونه جنسیت مرمر از بازه قیمتی بالاتری نسبت به تراورتن برخوردار می باشد که قیمت هر کدام به صورت جداگانه معرفی خواهد گردید. این گروه آمادگی دارد تا خدمات خود را در زمینه ارائه خدمات خرید وفروش انواع سنگ بوک مچ در شهرهای تهران ، اصفهان ،شیراز و سایر شهرهای ایران ارائه دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.