سنگ تراورتن کرم بژ

یکی دیگر از رنگ های پرکاربرد سنگ تراورتن بژ می باشد و با برند سنگ تراورتن کرم بژ نیز در بازار معرفی می شود. در بین بازه رنگ های کرم این نوع رنگ از قیمت مناسب تری نسبت به رنگ های کرم و کرم روشن برخوردار می باشد و به دو صورت موجدار و بی موج مورد فرآوری و تولید قرار می گیرد . در این بخش سعی کردیم تا به بررسی کامل این نوع تراورتن پرداخته و همچنین ابعاد استاندارد را بررسی و به معرفی معادن فعال در زمینه استخراج این نوع سنگ های تراورتن پرداخته و در پایان اشاره ای به شهرهایی خواهیم پرداخت که ما به ارائه خدمات خود پرداخته و همچنین اشاره ای به پارامترهای تاثیر گذار بر روی قیمت این نوع تراورتن خواهیم داشت.

سنگ تراورتن کرم بژ

همانطور که اشاره شده این نوع تراورتن به عنوان یکی از پراستفاده ترین نوع سنگ های تراورتن می باشد و از جمله ابعادی که از آن در ایران به صورت استاندارد مورد فرآوری قرار می گیرد می توان به پلاک یا 40 طولی اشاره داشت ، البته در بعضی از تولیدی ها مشاهده شده است که در ابعاد اسلب و تایل نیز فرآوری می شود که از این دو سایز با هدف صادراتی استفاده می گردد.معادن بی شماری در این زمینه فعال می باشند و می توان به این نکته اشاره کرد که هر معدنی که در زمینه استخراج تراورتن کرم فعال  باشد در بعضی از سورت های فرآوری شده از محصولات آن می توان سورتی به نام تراورتن کرم بژ نیز یافت. برای نمونه می توان به معادن محلات ، یزد ، تکاب و ... اشاره کرد.

قیمت تراورتن کرم بژ

عوامل متعددی بر قیمت تراورتن کرم بژ تاثیر گذار می باشد که در این بین مشابه سایر سنگ های تراورتن، می توان به ابعاد ،ضخامت ، سورت بندی و همچنین کیفیت فرآوری آن اشاره کرد که هر کدام تاثیر مستقیم بر تفاوت قیمت خواهد داشت. برای نمونه از نظر کیفیت فرآوری سنگ های تراورتن به دو صورت با رزین و بتونه سیمانی صورت می گیرد که فراوری با استفاده از رزین از قیمت بالاتری نسبت به بتونه سیمانی برخوردار می باشد.

تکسچر تراورتن کرم بژ 

با توجه به درخواست طراحان و معماران داخلی از این گروه ، سعی کردیم تا به جمع آوری تصاویری با کیفیت از تمامی سنگ های تراورتن کرم بژ بپردازیم و آن ها را در قالب تکسچر تراورتن کرم بژ در بخش مربوطه قرار دهیم. شما می توانید به تکسچر سنگ ساختمانی سایت مراجعه و به دانلود سنگ مورد نظر خود بپردازید. این گروه آمادگی دارد تا خدمات خود را در زمینه خرید وفروش انواع تراورتن کرم بژ به کلیه خریداران سنگ ساختمانی در شهرهای تهران ، اصفهان و سایر شهرهای ایران ارائه دهد. در صورت داشتن هر گونه سوال در بخش اعلام نظرات ، سوال خود را مطرح تا کارشناسان ما در همین بخش به سوالات شما پاسخ دهند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر نیز می توانید با شماره تلفن 09139321409 در تماس باشید.